ד\"ר אילת גולדמן-רידל

ד"ר אילת גולדמן-רידל, דוקטור לרפואה סינית, נמנית על ותיקי המטפלים בישראל ובעלת 24 שנות נסיון קליני בארץ ובעולם.

בוגרת הפקולטה לביולוגיה בטכניון, 1987. בשנת 1990 סיימה בהצטיינות את תכנית הלימודים בת 2200 שעות לימוד ב-Shiatsu School of Canada ונשארה בביהס כחלק מצוות ההוראה. באותו זמן למדה גם דיקור סיני אצל Dr. Zhou , שכיהן בעבר כנשיא האגודה הקנדית לרפואה סינית ודיקור.

עם חזרתה לארץ בשנת 1995, החלה לעבוד במרפאה פרטית והתמתחה בתחום הטיפול בכאב. במקביל הצטרפה לצוות ההוראה במכללת הגליל המערבי וניהלה את מגמת השיאצו.

בשנת 2008 החלה את לימודיה ב- China Academy of Chinese Medicine Sciences בבייגין. התכנית כללה 1500 שעות לימוד ו-8 שבועות התמחות מעשית בביהח Wangjing שבבייג\'ין. במקביל, החלה בכתיבת תיזה לדוקטורט בנושא תפקידה של הרפואה הסינית בטיפול אינטגרטיבי בחולי סרטן. עם הגשת וסיום הליכי התיזה, הוענק לה התואר דוקטור לרפואה סינית (D.O.M) מ - Alternative Medicine College of Canada.

חברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי, וכן ב- AAMA – American Alternative Medical Association. מכהנת כיור איגוד מטפלי השיאצו בישראל.

כיום עובדת ומנהלת את המרכז לשיכוך כאב בקיסריה. ד ר גולדמן-רידל מטפלת במגוון רחב של תופעות ומחלות בגישה טיפולית הוליסטית, המשלבת דיקור סיני, צמחי מרפא ותזונה סינית. כמו כן מרצה ברחבי הארץ לקהל הרפואי בנושא תפקידה של הרפואה המשלימה בטיפול בכאב אקוטי וכרוני.

 

 

 

\"\\"\\\\"\\\\\\\\"\\\\\\\\"\\\\"\\"\"

 

\"\\"\\\\"\\\\\\\\"\\\\\\\\"\\\\"\\"\"